29 maja, o godz. 19.30, zapraszamy na przedstawienie „Soup City. Ostatnia sprawa Charliego Brokuła”.
To spektakl, na którym świetnie bawią się dzieci i dorośli.

Powstał dzięki międzynarodowej współpracy muzyków Rytmiks Musikkonservatorium w Kopenhadze, absolwentów Akademii Teatralnej w Warszawie oraz młodych producentów królewskiej Central School of Speech and Drama w Londynie. Mówią, że stworzyli familijny kryminał utrzymany w stylistyce filmów noir, z muzyką wykonywaną na żywo przez jazzowe trio.

Główny bohater – nadinspektor Charlie Brokuł, jak przystało na prawdziwego pozytywnego bohatera, walczy ze złem i występuje w obronie słabszych. Jego przeciwnikiem jest groźny gangster Marcellus Ogórek, wzorowany na bohaterach filmów z lat 50. Fabuła nie jest prosta. Nadinspektor ma ocalić miasto przed zepsutymi zębami Marcellusa. W jego działania, nie zawsze w sposób pożądany, włączał się będzie Stevie Burak a wszystkich oczaruje zniewalająca Suzi Kalarepka.

Bilety 30 zł, do nabycia w klubie.

Twórcy i obsada: scenariusz i reżyseria: Jakub Kasprzak; muzyka: Albert Karch, Kuba Więcek; lalki i przestrzeń: Adam Karol Drozdowski; występują Rafał Iwański / Dominik Gorbaczyński, Patryk Ołdziejewski / Daniel Skrzypczak
Julia Sacharczuk; zespół muzyczny: Kamila Drabek / Michał Mościcki (kontrabas), Jakub Paulski (gitara), Kacper Skolik (perkusja).

Foto Julita Pasikowska

 

Leave a Comment!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *